Pracovná ponuka

Hľadáte si prácu alebo viete o niekom zo svojho okolia? Dajte nám vedieť prostredníctvom správy alebo na tel. čísle +421 940 378 467.

Čašníčka

Do našej reštaurácie hľadáme čašníčku pre prijímanie telefonických objednávok a vydávanie jedál pri osobnom odbere.

Druh práce: brigáda/dohoda
Pracovná doba: dohodou
Termín nástupu: ihneď.

Plat: 4€ /hodina v čistom + tringelty

Náplň práce: prijímanie telefonických objednávok, práca s kasou, výdaj jedál, udržiavanie čistoty prevádzky.

Výhody práce u nás: strava a pitný režim je samozrejmosť, práca v mladom kolektíve.

Požiadavky: Zdravotnícky preukaz na prácu s potravinami, samostatnosť, komunikatívnosť a chuť do práce.

Miesto práce: Bratislavská 7717/34, 841 06 Bratislava – Záhorská Bystrica

Vodič rozvozca

Hľadáme rozvozcu pre našu reštauráciu zameranú práve na rozvoz a osobný odber jedál.

Termín nástupu: ihneď

Plat: 4,50€ /hodina v čistom + tringelty

Náplň práce: rozvoz jedál v Záhorskej Bystrici, Lamači, Stupave, Podkerepuškách, Marianke, Dúbravke a Borinke.

Požiadavky: vodičský preukaz skupiny B, vlastné auto (preplácajú sa náklady)